YAĞMUR ZAMANI

Genel Hikaye

Fırat İstanbul’un en ünlü gece kulüplerinden Edda’nın ortaklarındandır. Para sıkıntısı yoktur, çok güzel bir evde yaşamakta, çok güzel bir otomobil kullanmakta ve dört çocuğuna hem annelik hem de babalık yapmaya çalışmaktadır. Öfkeli ama bir o kadar da yakışıklı ve karizmatiktir. Onun en büyük sorunu 5 yaşındaki sorunlu kızı Naz’dır.
Eylül’se bebekken geldiği bir yetiştirme yurdunda büyümüş, çok çalışmış, annesini ve babasını hiç tanımamanın üzüntüsünü başarılarıyla örtmüş, çok güzel ve çok başarılı bir genç kız olarak makus talihini yenmiştir. Fırat’ın tersine çok sakindir, hayata gülümseyerek bakmayı ilke edinmiştir…
Fırat, küçük kızına bakıcılık yapacak birisini aramaktadır. Bu arayış, Yetiştirme Yurdu’ndaki dünyasında arkadaşlarıyla birlikte yaşayan Eylül’ün karşısına bir sürpriz olarak geliverir.
Yeni bir iş! Ama bakalım bu yeni iş Eylül’ün hayatına neler getirecek?
O güne kadar en az on bakıcıyı kaçırtan küçük Naz’a, otoritenin simgesi halinde yaşayan Fırat’a… Hiç alışık olmadığı zengin yaşama dayanabilecek mi Eylül?Üstelik Fırat’ın yakınındaki tek insan olan Aslı’ysa artık ondan bir şeyler beklemektedir. Arkadaşlıklarının yeni bir yola girmesi için her şey hazırdır. Aslı güzel, kültürlü, güçlü bir kadın. Fırat’ın evine ve çocuklarına yakışacak birisi.
Belki de bu yüzden, Fırat’a yaklaşma ihtimali olan bütün kadınlardan kuşkulanıyor…
Kim bilir? Belki Eylül’den bile…

Künye

  • Yayın: SHOW TV
  • Yapımcı: Erol Avcı
  • Yönetmen: Barış Erçetin
  • Oyuncular: Tamer Karadağlı, Azra Akın, Deniz Uğur, Alptekin Serdengeçti, Berke Hürcan, Betül Çobanoğlu, Levent Yılmaz, Zeynep Irgat, Musa Uzunlar, Emine Orhun, Yazgülü Günsür, Bora Akkaş, Cem Aktaş, Ece Hakim, Duygu Yetiş, İbrahim İris, Buket Kurtez, Zeynep Seda Aksoy, Hasibe Eren, Eşref Kolçak
  • Tarih: 2004

BÖLÜMLER

SOSYAL MEDYA

INSTAGRAM

YOUTUBE

BUNLARA DA GÖZ ATIN 👇

Menü