ANA SAYFA  |   HAKKIMIZDA  |   HIZLI ERİŞİM  |   BASIN ODASI  |   İLETİŞİM  |   ENGLISH 
  / MÜZİK / KIRAÇ
 
   
BİYOGRAFİHABERLERALBÜMLERFOTOĞRAFLARKLİPLERMEDYA   
   
 
 
KIRAÇ’TAN YENİ SINGLE; 'YOLUN SONU'!

Kıraç, iki yıl aranın ardından, “Yolun Sonu” adlı yepyeni single’ı ile hayranlarıyla buluşuyor! Sözleri ve düzenlemesi Kıraç’a, müziği Namık Naghdaliyev’e ait “Yolun Sonu” tüm dijital platformlardaki yerini aldı. Yeni çalışması için Zeynel Abidin Ağgül’ün objektifi karşısına geçen sanatçı, arka arkaya çıkaracağı single projelerinin müjdesini verdi.
.devamı  
KIRAÇ’IN 'ACI AŞK' MÜZİKLERİ DİJİTAL PLATFORMLARDA!

TMC’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Seçkin Özdemir, Best Model of The World birincisi Sezgi Sena Akay, Selin Şekerci ile Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can’ın rol aldığı “Acı Aşk”ın dizi müzikleri albümü dijital platformlardaki yerini aldı! Efsane dizi müziklerine imza atmış Kıraç; Nevzat Yılmaz ve Hakan Ersöz ile birlikte “Acı Aşk” için de birbirinden duygusal müzikler hazırlıyor!
.devamı  
KIRAÇ’TAN YENİ ALBÜME DÖRDÜNCÜ KLİP!

Kıraç, geçtiğimiz yıl TMC etiketiyle piyasaya çıkardığı 10. albümü “Çık Hayatımdan”ın dördüncü klibi “Mecnundan Öte” ile ekranlarda! Sözleri Aysuda Ülkü Zeren’e, müziği Namık Naghdaliyev’e, düzenlemesi Kıraç’a ait şarkının klibi Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekildi. Eski bir fabrikada, 35 kişilik bir ekiple çekilen klipte, ödüllü tiyatro oyuncusu Nebi Birgi rol alıyor.
.devamı  
 
 
KIRAÇ’TAN ÜÇÜNCÜ KLİP; “KALBİN TEK ARKADAŞI”

Kıraç, Mart 2014’te TMC etiketiyle piyasaya çıkardığı 10. albümü “Çık Hayatımdan”ı kliplendirmeye devam ediyor! Albümün üçüncü klibi, “Kalbin Tek Arkadaşı” şarkısının akustik versiyonuna, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekildi.
.devamı  
KIRAÇ’TAN, ÜNİVERSİTELİLERLE EĞLENCELİ KLİP!

Kıraç’ın, Mart ayı başında piyasaya çıkardığı yeni albümünün ikinci klibi, söz ve müziği Aysuda Ülkü Zeren’e, düzenlemesi Kıraç’a ait “Fistan” adlı eğlenceli şarkıya, İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileriyle çekildi. Bahar şenliği havasında geçen klip çekimleri, yaklaşık 10 saatte tamamlandı.
.devamı  
KIRAÇ’TAN ŞAMPİYONLUK MARŞI: “ÖLÜMSÜZSÜN FENERBAHÇE”

Ünlü rockçı Kıraç, Çaykur Rizespor maçının ardından şampiyon olan Fenerbahçe için, 3 Temmuz’dan bugüne Fenerbahçe camiasının duruşunu anlattığı “Ölümsüzsün Fenerbahçe” marşını hazırladı.
.devamı  
 

 
   

  ANASAYFA
  HAKKIMIZDA
  İLETİŞİM

  YERLİ DİZİ
  YERLİ FİLM
  YABANCI FİLM
  MÜZİK
  BELGESEL
  EDİSYON
  ANİMASYON
  RESİM BANKASI
 
  
Ana Sayfa
TMC FİLM  
TMC MÜZİK  
BELGESEL   
EDİSYON   


TMC FİLM MÜZİK ÜRETİM ve PAZARLAMA A.Ş.
TMC FİLM YAPIM A.Ş.                             
Gazeteciler Sitesi Dergiler Sk. 29/2                       
Esentepe/İstanbul/Türkiye
Tel: 0212 288 92 60 Faks: 0212 288 9263