ANA SAYFA  |   HAKKIMIZDA  |   HIZLI ERİŞİM  |   BASIN ODASI  |   İLETİŞİM  |   ENGLISH 
  / DİZİ / HIRSIZ POLİS
 
   
HİKAYEHABERLERKÜNYEFOTOĞRAFLAROYUNCULARBÖLÜM ÖZETİFRAGMANMEDYA 
   
 
 
AŞKIN KANUNU OLMAZ !

Hayatın hırsızlık yapmak zorunda bıraktığı bir genç kız…Mavi. İdealleri olan ama uygulamaların hayal kırıklığına uğrattığı genç bir polis komiseri…Çınar. Lüks arabaları parçalayan, şaşırtıcı bir zekaya sahip şeytani bir çete reisi… Aksak.
.devamı  
MAVİ GÖZALTINDA !

Mavi gözaltına alınmıştır. Mavi’nin evinde ve çete üyeleri arasında gergin bekleyiş sürmektedir. Bu arada Mavi’yi sorgulamaya hazırlanan Çınar karakolda bir kaza geçirir ve hastaneye gitmek zorunda kalır.
.devamı  
YENİ BİR AŞK MI BAŞLIYOR ?

Mavi işi bırakmaya niyetlidir; bir daha hırsızlık yapmayacaktır, kendisine normal bir iş arayacaktır. Mavi’nin bu kararı Aksak’ın hiç hoşuna gitmez. Aksak Mavi’nin yanında olması için her yolu deneyecektir; en akla gelmedik olanları bile.
.devamı  
 
 
ALDATILAN KOMİSER KARISINI VURACAK MI?

Karısını başka bir erkeğin kollarında yakalayan Çınar deliye dönmüştür. Aylin ise nefesini tutmuş, kafasına silahı dayamış olan Çınar’ın tetiği çekmesini beklemektedir. Mavi, Aksak’ın oyunlarından habersiz, normal bir iş arayışını sürdürmektedir. Abisi Arıza’nın borcunu ödemeye çalışırken bir de evden atılma tehlikesi çıkmıştır.
.devamı  
MAVİ YAKALANACAK MI ?

Çetenin büyük işinde arabayı çalmayı başaramayan Mavi’nin etrafı sarılmıştır. Bir önceki işinde gözaltından ucuz kurtulan, ancak bu sefer köşeye kıstırılan Mavi, peşindeki polisin Çınar olduğundan habersizdir. Her şey tıkır tıkır giderken Mavi’nin işi becerememiş, üstelik polisi peşine takmış olması çete içinde tartışmaya neden olur.
.devamı  
POLİS ADIM ADIM ÇETEYE YAKLAŞIYOR ...

Evden ayrılarak arkadaşı Koray’da kalmaya başlayan Çınar, hayatını düzene sokmaya çalışmaktadır. Ancak en yakınlarına bile bir şey söylemeyen Aylin, Çınar’la arasını düzeltmek ister. Bu arada Mavi ile Çınar, çeşitli bahanelerle görüşmeyi sürdürmektedir.
.devamı  
 

 
   

  ANASAYFA
  HAKKIMIZDA
  İLETİŞİM

  YERLİ DİZİ
  YERLİ FİLM
  YABANCI FİLM
  MÜZİK
  BELGESEL
  EDİSYON
  ANİMASYON
  RESİM BANKASI
 
  
Ana Sayfa
TMC FİLM  
TMC MÜZİK  
BELGESEL   
EDİSYON   


TMC FİLM MÜZİK ÜRETİM ve PAZARLAMA A.Ş.
TMC FİLM YAPIM A.Ş.                             
Gazeteciler Sitesi Dergiler Sk. 29/2                       
Esentepe/İstanbul/Türkiye
Tel: 0212 288 92 60 Faks: 0212 288 9263