ANA SAYFA  |   HAKKIMIZDA  |   HIZLI ERİŞİM  |   BASIN ODASI  |   İLETİŞİM  |   ENGLISH 
  / DİZİ / AŞK VE CEZA
 
   
HİKAYEHABERLERKÜNYEFOTOĞRAFLAROYUNCULARBÖLÜM ÖZETİFRAGMANMEDYA 
   
 
 
BÜYÜK FİNAL !

Tüm sırlar açıklanıyor, tüm düğümler çözülüyor.
.devamı  
SONA DOĞRU...

Savaş, Hasip’in hesabına babalarından kalan mirastan hakkı olanı yatırmıştır. Ancak Hasip bu duruma çok öfkelenir ve soluğu Baldar holdingde alır. Savaş ile tartışmaya başlayan Hasip kırıcı davranır ve Savaş’a Onun kardeşliğini para ile satın alamayacağını anlatır.
.devamı  
YAVUZ SAVAŞ' I ÖLDÜRECEK Mİ ?

Yıllar sonra ortaya çıkan ağabeyini ve babasının geçmişte âşık olduğu kadını karşısında gören Savaş allak bullaktır. Karışık duygular içerisinde kahvehaneden çıkar, dalgın bir şekilde arabasına doğru yürür. Ancak arabaya binemez çünkü Onu kötü bir sürpriz beklemektedir.
.devamı  
 
 
BÜYÜK SIR AÇIKLANIYOR !

Başta Savaş ve Yasemin olmak üzere Şahnur’un hastalığını öğrenen tüm aile çok üzgündür. Şahnur ise ‘gitmeden’ yapılacak işlerini bitirebilmenin telaşındadır. Ve bu amaçla Seher hanım’ın evine bir ziyarette bulunmuştur. Öte yandan Yasemin, Ceyda’nın gerçek yüzünün ortaya çıkmasıyla birlikte artık Onunla çalışmak istememektedir. Ancak Ceyda’nın bir yere gitmeye niyeti yoktur.
.devamı  
SAVAŞ YAVUZ'LA HESAPLAŞACAK MI?

Eşrefin ölümü ile yıkılan Savaş bir karar verir, Yavuz meselesinin artık bir an önce hallolması gerekmektedir. Bu, Yasemin ve kendisi için olduğu kadar gelecekte çocuklarının da huzur içinde yaşayabilmesi için gereklidir. Savaş, Yavuz tehlikesine bir son vermenin karalılığı içinde Onun saklandığı mekânın kapısının önündedir.
.devamı  
HESAPLAŞMA ZAMANI GELDİ Mİ ?

Baldar ve Moran aşiretlerini yıllar sonra bir araya getiren barış yemeği, mutluluk ve umut dolu bir havada devam ederken, gelen kara haber herkesi yasa boğmuştur. Yavuz firar etmiş ve Eşref’i öldürtmüştür! Beraber büyüdüğü ve kardeşi gibi sevdiği Eşref’in ölümü ile yıkılan Savaş, derhal Yavuz’u aramaya başlar.
.devamı  
 

 
   

  ANASAYFA
  HAKKIMIZDA
  İLETİŞİM

  YERLİ DİZİ
  YERLİ FİLM
  YABANCI FİLM
  MÜZİK
  SİNEMA
  BELGESEL
  EDİSYON
  ANİMASYON
  DİABANK
  KLİPEVİ
  
TMC FİLM
TMC MÜZİK
SİNEMA
BELGESEL
EDİSYON


TMC FİLM MÜZİK ÜRETİM VE PAZARLAMA AŞ.
TMC FİLM YAPIM LTD ŞTİ                              
Gazeteciler Sitesi Dergiler Sk. 29/2                       
Esentepe/İstanbul/Türkiye
Tel: 0212 288 92 60 Faks: 0212 288 9263